Iskolánkról

A Ritmo Autósiskola 1990-ben alakult, kollégáink nagy tapasztalattal rendelkeznek a gépjárművezető képzés területén. Arra törekszünk, hogy a lehető legkorszerűbb és leghatékonyabb módszerekkel segítsük tanulóinkat a jogosítvány megszerzéséhez.

Szinte az összes elérhető vezetői engedély típushoz rendszeresen indítunk tanfolyamot, legtöbb tanulónk a B kategóriás jogosítvány megszerzéséért fordul hozzánk. Bár sok autósiskola ilyenkor a vizsgák gyors letételét és kedvező árakat ígér, mi ezek mellett a biztonságot és a minőséget is fontosnak tartjuk. Autósiskolánk képzett oktatói, innovatív megoldásai, e-learning tananyagai biztosítják, hogy minden tanulónknak sikert, biztonságot és pozitív élményt jelentsen a jogosítvány megszerzése.

Szombathely, Mártírok tere 5. (Uránia udvar)
Szombathely, Puskás Tivadar u. 7.
Celldömölk, Széchenyi u. 2.
Sárvár, Batthyány u.9.
Körmend, Rákóczi u.39.
Pápa, Szent István u.12.
Ajka, Rákóczi u.6.
Székesfehérvár, Prohászka út 4.
Zalaegerszeg, Rákóczi út 10-22.
Lenti, Kossuth u. 3. (Nem ügyfélfogadó)